+48 89 670 9 670

strona główna
kursy
cennik
zapisz się
kontakt
archiwum
Poznajcie Naszych Lektorów!

Dominika Paulina Bielakow

 
Założycielka LenguaCenter Centrum Języków Obcych w Olsztynie, anglistka - absolwentka kierunków English Language i Linguistics Uniwersytetu Westminster w Londynie. Lingwistka władająca biegle nie tylko językiem angielskim, ale i językiem hiszpańskim, co potwierdzone zostało Międzynarodowym Certyfikatem sygnowanym przez Ministerstwo Edukacji w Hiszpanii. Stale podwyższam swoje kwalifikacje z zakresu języka angielskiego i języka hiszpańskiego - na studiach lingwistycznych, kursach i szkoleniach. Bywam systematycznie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Hiszpanii, mając kontakt z językiem żywym i naturalnym.

Dominika Jelonek

 
z wykształcenia…
Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu z wiodącym językiem angielskim. Posiadam także Certyfikat Uniwersytetu Cambridge – CPE. Oprócz języka angielskiego, moją wieloletnią pasją jest język włoski. Moją miłość do języków obcych rozwijam obecnie poprzez nauczanie języka angielskiego i tłumaczenia językowe.
prywatnie…
Jestem fotografem-jeszcze-amatorem, wielbicielką dobrej kuchni, która ma dwie lewe ręce do gotowania… fanką dolce-far-niente, szybkich samochodów i dobrego rocka.

Dominika Piasta

 
Studentka filologii angielskiej - specjalizacji nauczycielskiej - władająca biegle językiem angielskim. Stale podwyższa swoje kwalifikacje z zakresu języka angielskiego uczestnicząc w dodatkowych kursach oraz szkoleniach. Bardzo ceni sobie również doświadczenie zdobyte w pracy z dziećmi, zarówno w sali lekcyjnej, jak i poza nią - na przykład podczas pracy jako wychowawca dzieci przebywających na koloniach i obozach, nie tylko językowych. Praca z najmłodszymi to Jej pasja i sposób samorealizacji. Z natury pogodna i otwarta, do pracy podchodzi z radością i zaangażowaniem.

Bruno Renato Marmolejo Loayza

 
hmm algo sobre mí... vale... a ver: Hola soy Bruno y soy de Perú. Vivo en Polonia cinco años y cada vez lo encuentro un país más interesante. Siempre trato de enseñar español de una manera divertida y fácil, pues de eso se trata para mi el aprendizaje de una nueva lengua, que sea directa y sin estrés. Soy una persona abierta con sentido del humor y dispuesto a que disfrutes de esta experiencia con el español, la cultura hispana y todo lo referente a ella. no sé si es suficiente :)